DUO 27

Doppelbett aus Massivholz

Doppelbett aus Massivholz DUO 27. Jetzt zum günstigen Preis im Angebot. 

Preis im Design:

Eiche gezinkt 525 €

Eiche rustikal 641 €

Eiche premium 767 €

Interesse

Mehr Informationen Preisliste

Materiál buk/dub

Buk a dub sú najtypickejšie domáce nábytkárske suroviny. Jedná sa o dreviny, ktoré sa vyznačujú vysokou pevnosťou a odolnosťou. Dub má výraznejšiu kresbu, ktorá je veľmi estetická. Buk sa dá zase farebne upraviť tak, aby vyzeral napríklad ako orech alebo čerešňa. Cena dubového dreva je niekoľkonásobne vyššia než bukového.

Dub má typický odtieň, pričom spracovávame európsky dub (nie americký alebo ázijské náhrady). Pri buku používame špeciálne ošetrené drevo – ľahko parený materiál, ktorý tak získava príjemný odtieň a väčšiu pružnosť. Dubové dosky sa vyrábajú buď ako čisté (bez hŕč) alebo rustikálne s veľkým počtom zrastených vád (populárny dizajn v západnej Európe).  

Typ lamely a povrchová úprava

Nábytok sa vyrába z masívnych dosiek (škároviek). Doska je vyrobená z drevených lamiel, ktoré sú buď priebežné (z jedného kusu) alebo napájané. Priebežná doska opticky pripomína rastené drevo, cinkovaná doska má tzv. parketový vzor. Nábytok z priebežných dosiek je o niečo drahší.

Povrchová úprava sa prevádza po dohode so zákazníkom – možnosťou je olej (dnes najpopulárnejší na nábytok), vodný lak (zostáva pocit kontaktu s drevom, nemení odtieň dreva) alebo PUR lak (uzavrie drevo pod lakom – využíva sa hlavne pri schodoch). Výsledný odtieň alebo farba dreva sa dajú upraviť morením alebo napríklad použitím špeciálnych olejov. V dube je možné dodať luxusný štetinový povrch, kedy sa vytvorí zaujímavý reliéf.

Úprava rozmerov 

Rozmery postelí upravíme podľa prianí zákazníka. Je možné zmeniť šírku, dĺžku aj výšku postele. Následne zabezpečíme vhodný rošt aj matrace. Všetky manželské postele vyrábame aj ako jednolôžka. Možnosť meniť rozmery platí aj pre stoly a lavice. Cena sa upravuje podľa spotreby materiálu.

Zmena rozmerov skriňového nábytku je obmedzená, zmeniť sa dá napríklad hĺbka komody.

Wir haben alles rund ums Bett

Langlebig und kostengünstig

HOLZMÖBEL

TREPPE

tel

TEL/FAX