Forte

masívna posteľ

Robustná manželská posteľ. Špeciálna konštrukcia - nohy aj bočnice postele sú robené ako jeden celok. Všetky diely a hranoly sú celomasívne.

Výška bočnice - priestor pre rošt a matrac: 12.0 cm

 

Price in design:

1100 €

Interest

More info Pricing

Po zadaní dopytu Vás bude kontaktovať náš pracovník kvôli detailom spracovania a vyhotovenia Vašej postele, aby sme vytvorili objednávku podľa Vašich predstáv.

Materiál buk/dub

Buk a dub sú najtypickejšie domáce nábytkárske suroviny. Jedná sa o dreviny, ktoré sa vyznačujú vysokou pevnosťou a odolnosťou. Dub má výraznejšiu kresbu, ktorá je veľmi estetická. Buk sa dá zase farebne upraviť tak, aby vyzeral napríklad ako orech alebo čerešňa. Cena dubového dreva je niekoľkonásobne vyššia než bukového.

Dub má typický odtieň, pričom spracovávame európsky dub (nie americký alebo ázijské náhrady). Pri buku používame špeciálne ošetrené drevo – ľahko parený materiál, ktorý tak získava príjemný odtieň a väčšiu pružnosť. Dubové dosky sa vyrábajú buď ako čisté (bez hŕč) alebo rustikálne s veľkým počtom zrastených vád (populárny dizajn v západnej Európe).  

Typ lamely a povrchová úprava

Nábytok sa vyrába z masívnych dosiek (škároviek). Doska je vyrobená z drevených lamiel, ktoré sú buď priebežné (z jedného kusu) alebo napájané. Priebežná doska opticky pripomína rastené drevo, cinkovaná doska má tzv. parketový vzor. Nábytok z priebežných dosiek je o niečo drahší.

Povrchová úprava sa prevádza po dohode so zákazníkom – možnosťou je olej (dnes najpopulárnejší na nábytok), vodný lak (zostáva pocit kontaktu s drevom, nemení odtieň dreva) alebo PUR lak (uzavrie drevo pod lakom – využíva sa hlavne pri schodoch). Výsledný odtieň alebo farba dreva sa dajú upraviť morením alebo napríklad použitím špeciálnych olejov. V dube je možné dodať luxusný štetinový povrch, kedy sa vytvorí zaujímavý reliéf.

Úprava rozmerov 

Rozmery postelí upravíme podľa prianí zákazníka. Je možné zmeniť šírku, dĺžku aj výšku postele. Následne zabezpečíme vhodný rošt aj matrace. Všetky manželské postele vyrábame aj ako jednolôžka. Možnosť meniť rozmery platí aj pre stoly a lavice. Cena sa upravuje podľa spotreby materiálu.

Zmena rozmerov skriňového nábytku je obmedzená, zmeniť sa dá napríklad hĺbka komody.

icon

zmena rozmeru
podľa vášho priania

icon

platba až po dodaní
a kontrole

icon

dovoz a montáž
až k vám domov

icon

rýchle dodanie
do mesiaca

1 posteľ = 1 majster

Celý koncept je postavený na tradičnom remeselníckom prevedení objednávky. Jeden stolár má na starosti zákazku od objednávky až po zabalenie hotového produktu.

Na stopercentnú spokojnosť našich zákazníkov nedáme dopustiť, a preto sa každý výrobok najprv u nás zmontuje a skontroluje.

Hodnota v kvalite

Ak práve čítate tento blok, dostali ste sa sem pravdepodobne z nejakého dôvodu a predpokladáme, že na výbere dobrej postele vám skutočne záleží. 

Buď vyberáte posteľ pre svoje nové bývanie alebo už nejakú máte, no nevyhovuje vám jej hlučnosť alebo materiály, z ktorých je zhotovená.  My vám garantujeme pevnosť a tichosť, ktoré zaručujú materiály, s ktorými pracujeme, a to buk a dub. Pri zhotovovaní nepracujeme s formaldehydmi a látkami, ktoré by mohli mať nepriaznivý vplyv na vaše zdravie. 

Určite vám nie je ľahostajná ani cena, ktorú ste sa do postele rozhodli investovať a už pravdepodobne máte prehľad o cenách postelí zhotovených z drevotriesky v pomere k tým masívnym. 

Ak stále rozmýšľate nad tým, či cena za masívnu posteľ nie je príliš vysoká, je potrebné myslieť na to, že postele vyhotovené z masívu vám vydržia celý život. Pre porovnanie taký mobilný telefón vydrží plne funkčný sotva tri roky a stojí vás skoro rovnako. 

Na to, aby ste si našetrili na masívnu posteľ vám stačí počas dvoch rokov denne odkladať jedno euro, čo predstavuje sumu za jednu kávičku.