Nábytok ako investícia

icon

OVERENÝ A SPOĽAHLIVÝ
PARTNER

icon

KVALITNÝ, ODOLNÝ A TICHÝ
NÁBYTOK

icon

GRAVÍROVANIE A ÚPRAVY
NA MIERU

icon

PRÍRODNÝ MATERIÁL
BEZ NEBEZPEČNÝCH LÁTOK

Kvalitné zariadenie vašej prevádzky

Patríme medzi tradičných dodávateľov materiálov pre výrobu interiérov v HORECA segmente. Vyrábame vlastné masívne dosky z duba a buka (škárovku) najvyššej kvality. Naša firma dodáva reštauráciam, penziónom a hotelom vlastný odolný nábytok z tvrdého dreva. Okrem toho materiál dodávame aj výrobcom interiérového zariadenia, schodov a nábytku.

Pri zariaďovaní väčších prevádzok spolupracujeme so stolárskymi firmami. Ak zariaďujete interiér na dlhšie než dva roky, je určite rozumné tie najnamáhanejšie prvky zadovážiť z odolného materiálu. V konečnom dôsledku sa jedná o výhodné ekonomické rozhodnutie.

beforeMÁM ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU

Nábytok z masívu pre HORECA segment ako správna voľba

V hoteloch a reštauráciach je väčšina nábytku extrémne namáhaná. Zároveň sú klienti v podnikoch citliví na komfort. Extrémne rušivo pôsobí napríklad hlučná vŕzgajúca posteľ alebo nestabilný stôl. Riešením je využiť pri zariaďovaní podniku tvrdé drevo - dub alebo buk. Jedná sa o najtvrdšie a najodolnejšie dreviny. Naše postele sú konštruované ako absolútne tiché. Dodávame stabilné stoly a lavice, do ktorých sa dá vygravírovať firemné logo. V našej ponuke sú tiež obklady schodov alebo výroba pultov. Klienti využívajú náš materiál na komody, ktoré využíva personál a sú umiestnené v prevádzke. Náš nábytok je odolný a estetický. V prípade, že sa niekomu podarí nábytok, barovú dosku alebo schody poškodiť, vždy je možné opraviť ho.

dub

Okrem toho ide o prírodný materiál a neunikajú z neho žiadne nebezpečné látky (na rozdiel od drevotriesky, ktorá uvoľňuje formaldehyd) a potvrdzuje vyšší štandard zariadenia.

Kvalitný masívny nábytok

Trvácne, odolné a cenovo dostupné

POSTELE

POSTELE Z MASIVU

SCHODY