Forte Plus

Masívna manželská posteľ

Extra masívna posteľ s povrchovou úpravou- olejovanie, materiál rustikálny dub.

Nohy postele sú o rozmere 15x15 cm, hrúbka rámu postele je 15 cm. Celá posteľ komplet iba z masívu.

Výška bočnice - priestor pre rošt a matrac: 11.0 cm

Cena v prevedení:

Dub cink 1447 €

Dub rustik 1886 €

Dub premium 2364 €

Mám záujem

Viac info Cenník

Po zadaní dopytu Vás bude kontaktovať náš pracovník kvôli detailom spracovania a vyhotovenia Vašej postele, aby sme vytvorili objednávku podľa Vašich predstáv.

Uzatvorenie objednávky

Objednávky prijímame

  • prostredníctvom formulára na webovej stránke

  • na základe vyplnenia objednávky v e-shope

  • mailom na niektorú z adries uvedených na našich stránkach

* Z našich stránok sa automaticky generuje potvrdenie o vytvorení objednávky/dopytu, ktoré má len informačný charakter

Potvrdenie objednávky realizuje vždy jeden z našich pracovníkov firmy telefonicky alebo emailom. V rámci tejto komunikácie sa dohodne približný termín dodávky.

K uzatvoreniu kúpnej zmluvy príde vtedy, keď sú splnené nasledovné podmienky:

  • zaplatenie zálohovej faktúry alebo

  • prevzatie tovaru (pokiaľ nebola platená zálohová platba)

Od zmluvy je možné odstúpiť pred prevzatím tovaru (a žiadať tak o vrátenie zálohovej platby) len v prípade, že sa ešte nezačala realizovať výroba objednávky. Po prevzatí tovaru nie je možné odstúpiť od zmluvy.

 

Povrchová úprava

Povrchová úprava sa prevádza po dohode so zákazníkom – možnosťou je olejovosk, alebo AKRYL lak. Výsledný odtieň alebo farba dreva sa dajú upraviť morením alebo napríklad použitím špeciálnych olejov. V dube je možné dodať luxusný kartáčovaný povrch, kedy sa vytvorí zaujímavý reliéf.

Materiál a kovanie

Nábytok sa vyrába z masívnych dosiek (škároviek). Doska je vyrobená z drevených lamiel, ktoré sú buď priebežné (z jedného kusu) alebo napájané (cinkované). Priebežná doska opticky pripomína rastené drevo, cinkovaná doska má tzv. parketový vzor.

Priebežnýdub je dostupný v prevedení RUSTIK (s čiernym tmelom) alebo PREMIUM (čistý).

Používame špičkové nábytkové kovanie od firiem Blum a Siso.

icon

zmena rozmeru
podľa vášho priania

icon

platba až po dodaní
a kontrole

icon

dovoz a montáž
až k vám domov

icon

rýchle dodanie
do mesiaca

1 posteľ = 1 majster

Celý koncept je postavený na tradičnom remeselníckom prevedení objednávky. Jeden stolár má na starosti zákazku od objednávky až po zabalenie hotového produktu.

Na stopercentnú spokojnosť našich zákazníkov nedáme dopustiť, a preto sa každý výrobok najprv u nás zmontuje a skontroluje.

Hodnota v kvalite

Ak práve čítate tento blok, dostali ste sa sem pravdepodobne z nejakého dôvodu a predpokladáme, že na výbere dobrej postele vám skutočne záleží. 

Buď vyberáte posteľ pre svoje nové bývanie alebo už nejakú máte, no nevyhovuje vám jej hlučnosť alebo materiály, z ktorých je zhotovená.  My vám garantujeme pevnosť a tichosť, ktoré zaručujú materiály, s ktorými pracujeme, a to buk a dub. Pri zhotovovaní nepracujeme s formaldehydmi a látkami, ktoré by mohli mať nepriaznivý vplyv na vaše zdravie. 

Určite vám nie je ľahostajná ani cena, ktorú ste sa do postele rozhodli investovať a už pravdepodobne máte prehľad o cenách postelí zhotovených z drevotriesky v pomere k tým masívnym. 

Ak stále rozmýšľate nad tým, či cena za masívnu posteľ nie je príliš vysoká, je potrebné myslieť na to, že postele vyhotovené z masívu vám vydržia celý život. Pre porovnanie taký mobilný telefón vydrží plne funkčný sotva tri roky a stojí vás skoro rovnako. 

Na to, aby ste si našetrili na masívnu posteľ vám stačí počas dvoch rokov denne odkladať jedno euro, čo predstavuje sumu za jednu kávičku. 

K posteliam máme všetko

Trvácne, odolné a cenovo dostupné

POSTELE

Nábytok z masívu

Schody z masívu