Tradícia výroby

icon

PRÍRODNÝ MATERIÁL
A DOMÁCE SUROVINY

icon

TRADIČNÁ
RODINNÁ FIRMA

icon

1 STOLÁR
1 VÝROBOK

icon

TRVÁCNE
A ZDRAVOTNE NEZÁVADNÉ

Kvalita, ktorá trvá

Názov značky Tellus je odvodený od gréckej bohyne Zeme. Tellus symbolizuje prírodné materiály, ich nadčasovosť a trvanlivosť. Na týchto troch pilieroch stojí samotná filozofia značky, ktorá sa zároveň premieta aj v kvalite výrobkov.

Spĺňame súčasné trendy

ruller

OCHRANA ŽIVOTNÉHO
PROSTREDIA

ruller

PRÍRODNÉ
MATERIÁLY

ruller

DOMÁCE
SUROVINY

ruller

DOMÁCA VÝROBA, BLÍZKA
LOGISTIKA

Pevné korene rodinnej tradície overené generáciami

Sme malá rodinná firma, ktorej vznik bol podmienený samotnou lokalitou, v ktorej sa nachádzame. Vyrástli sme v krásnom prostredí Malých Karpát.

Samotná myšlienka založenia firmy vyšla z nespokojnosti s kvalitou produktov, ktoré v tom čase trh ponúkal. Postupom času sa z našich výrobkov vyprofilovali produkty, ktoré vynikajú nielen kvalitovo, ale aj esteticky.

dub

Aj keď ste stolár, ktorý vytvára prekrásne komody, nebudete využívať kus preglejky na zadnej strane, keď ju nikto nikdy neuvidí. Viete, že sa tam nachádza, a že zadnú stranu vyrobíte z prekrásneho kusu dreva. Aby ste mohli v noci spať sladko, musíte sa hrať s kvalitou a estetikou po celú dobu.

- STEVE JOBS -

dub
prierez

Precízna & poctivá práca majstra stolára

Celý koncept je postavený na tradičnom remeselníckom prevedení objednávky. Jeden stolár má na starosti zákazku od objednávky až po zabalenie hotového produktu.

Na stopercentnú spokojnosť našich zákazníkov nedáme dopustiť, a preto sa každý výrobok najprv u nás zmontuje a skontroluje.

V súčasnosti je trh zaplavený nábytkom, ktorý nevyhovuje nielen kvalitou spracovania, ale aj materiálmi použitými pri výrobe, čo sa odráža na trvácnosti a zdraví zákazníkov. My pracujeme výlučne s prírodnými materiálmi a domácimi surovinami, čo zaručí trvácnosť a spokojnosť s výrobkami po generácie.

Materiál

Nábytok sa vyrába z masívnych dosiek (škároviek). Doska je vyrobená z drevených lamiel, ktoré sú buď priebežné (z jedného kusu) alebo napájané. Priebežná doska opticky pripomína rastené drevo, cinkovaná doska má tzv. parketový vzor. Nábytok z priebežných dosiek je o niečo drahší.

Povrchová úprava masívu

Povrchová úprava sa prevádza po dohode so zákazníkom – možnosťou je olejovosk (dnes najpopulárnejší na nábytok), matný lak (vyzerá podobne ako olejovaný povrch) alebo polomatný lak. 

Zmena rozmerov

Rozmery postelí a stolov upravíme podľa prianí zákazníka.

Je možné meniť šírku, dĺžku aj výšku postele. Pre dané rozmery zabezpečíme vhodný rošt aj matrace. Všetky manželské postele vyrábame aj ako jednolôžka. Možnosť meniť rozmery platia aj pre ostatný nábytok ako sú stoly a lavice. Výsledná cena sa odvíja od množstva spotrebovaného materiálu.

Na spracovaní výrobkov v našej firme si dávame záležať, ako keby sme ich vyrábali sami pre seba. So svojimi zákazníkmi komunikujeme radi a sme vždy ochotní vyhovieť ich požiadavkám. Samozrejmosťou našich služieb je tiež doprava a pomoc pri montáži priamo u vás doma.

beforePOSTELE Z MASÍVU beforeNÁBYTOK Z MASÍVU beforeSCHODY Z MASÍVU

Kvalitný masívny nábytok

Trvácne, odolné a cenovo dostupné

POSTELE

NÁBYTOK

SCHODY