Postel Junior poschodová

postel pre študenta

 

Posteľ JUNIOR s pisacim stolom a knižnicou. Vynikajúca voľba pre zväčšenie študentskej izby. Moderná dizajnová posteľ. Pre matrace 900 x 2000 mm a menšie. Rošt je v cene.

výhody:

- pohodlné schody

- odnímateľný stôl

- dostatočný priestor nad hlavou pri práci za stolom

- odolná konštrukcia z tvrdého dreva

- možné inštalovať do pravého i ľavého rohu miestnosti
 

Cena od: 940 €

Mám záujem

Viac info Cenník

Povrchová úprava

Povrchová úprava sa prevádza po dohode so zákazníkom – možnosťou je olejovosk, alebo AKRYL lak. Výsledný odtieň alebo farba dreva sa dajú upraviť morením alebo napríklad použitím špeciálnych olejov. V dube je možné dodať luxusný kartáčovaný povrch, kedy sa vytvorí zaujímavý reliéf.

Typ lamely

Nábytok sa vyrába z masívnych dosiek (škároviek). Doska je vyrobená z drevených lamiel, ktoré sú buď priebežné (z jedného kusu) alebo napájané. Priebežná doska opticky pripomína rastené drevo, cinkovaná doska má tzv. parketový vzor. Nábytok z priebežných dosiek je o niečo drahší.

 

Úprava rozmerov 

Rozmery postelí upravíme podľa prianí zákazníka. Je možné zmeniť šírku, dĺžku aj výšku postele. Následne zabezpečíme vhodný rošt aj matrace. Všetky manželské postele vyrábame aj ako jednolôžka. Možnosť meniť rozmery platí aj pre stoly a lavice. Cena sa upravuje podľa spotreby materiálu.

Zmena rozmerov skriňového nábytku je obmedzená, zmeniť sa dá napríklad hĺbka komody.

K posteliam máme všetko

Trvácne, odolné a cenovo dostupné

POSTELE

Nábytok z masívu

Schody z masívu