Beds

Všetko čo k posteli potrebujete

Postele z masívu sa vyznačujú svojou tichosťou a pevnosťou, vďaka ktorej sú schopné vydržať po generácie. Kvalita vášho spánku, od ktorého sa odvíja aj vaše celkové zdravie, je úzko spojená s kvalitou nielen vášho matraca, ako si mnohí myslia, ale sú to práve vyhotovenie a materiál postele. V našej ponuke nájdete tiež bukové postele, ktorých farbu je možné prispôsobiť vašim požiadavkám. Okrem dvojlôžok máte možnosť objednať si u nás aj jednolôžkové prevedenia postelí.

Produtky beforeViac o tradícií

Všetko čo k posteli potrebujete

K posteliam dodávame úložné priestory, matrace a rošty. Úložné priestory môžu mať prevedenie ako zásuvka, krycia doska alebo box. Ventilácia matraca je vždy zaistená.

Zásuvka je samostatná na kolieskach. Jej dĺžku je vhodné zvoliť tak, aby sa dala vysunúť aj pri nočných stolíkoch.

Krycia doska je uchytená magnetmi o nohy postele a veci sú uložené na zemi pod posteľou.

Box je uzavretý priestor, ktorý sa vkladá dovnútra postele. Je prístupný iba cez vnútro postele – cez rošt a matrac.

Pri voľbe roštu v tejto variante je dobré zvážiť, ako často budete do tohoto priestoru zasahovať. Naše postele sú konštruované pre rôzne typy roštov. Prípadnú hlučnosť môže spôsobiť práve nesprávne zvolený rošt. Odporúčame zvoliť jednoduchý látkový rošt, kde jednotlivé lamely spočívajú na pevných lištách opatrených tlmiacim filcom.

Spolu s posteľami dodávame aj matrace od známych českých a slovenských výrobcov. V sortimente máme niekoľko osvedčených modelov. Pokiaľ si vyberiete iný matrac (napríklad po návšteve nejakého spálňového štúdia) zaznamenajte si typ a my vám ho dovezieme spolu s posteľou.

Produkty beforeViac o tradícií